Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu


Wyświetlanie 1 - 10 z 322 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

6,0%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu maja 2020r.
krajowa stopa bezrobocia

  • 881,30 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.057,60 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 440,70 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 31.988,82 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

ul. Kolejowa 2, 64-300 Nowy Tomyśl
 

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu jest czynny:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach 7:30 – 15:30

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu przyjmuje interesantów:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach 8:00 – 14:00
Dyrektor
Bogumiła Sprywa
e-mail:b.sprywa@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 501

Zastępca Dyrektora
Kadry , Roboty Publiczne
Prace Społecznie Użyteczne

Maciej Olejarski
e-mail:m.olejarski@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 502

Kierownik Ewidencji , Świadczeń i Informacji
Marta Piątas
e-mail: m.piatas@pupnt.pl
Telefon: 61 44 515 25

Rejestracja
Wydawanie zaświadczeń (ZUS, OPS)

Agnieszka Jadach
e-mail: a.jadach@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 526
    
Rejestracja
Dodatek aktywizacyjny

Hanna Łyżwa
e-mail: h.lyzwa@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 526


Dotacje
Prace Interwencyjne

Daria Łuczak
e-mail: d.luczak@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 511

Staże
Oferty pracy

Katarzyna Oszejko
e-mail: oferty@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 523

Szkolenia
Oferty pracy

Sława Brychcy
e-mail: oferty@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 522

Wypłata stypendium stażowego
Zobowiązania ZUS

Dorota Spychała
e-mail: d.spychala@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 525
 
Zatrudnianie cudzoziemców
Prace sezonowe
Informacja starosty

Lucyna Migdałek
e-mail: cudzoziemcy@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 531
 
Zatrudnianie cudzoziemców
Prace sezonowe
Informacja starosty

Bogna Skrajda
e-mail: cudzoziemcy@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 531

Zatrudnianie cudzoziemców
Prace sezonowe
Informacja starosty

Katarzyna Śniadecka
e-mail: cudzoziemcy@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 530

Krajowy Fundusz Szkoleniowy
Doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnych

Monika Pelc
e-mail: m.pelc@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 530

Specjalista ds. programów
Anna Paszke
e-mail: a.paszke@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 533

Kierownik Działu Centrum Aktywizacji Zawodowej
Refundacja wynagrodzenia oraz składek na ubezpieczenia społeczne bezrobotnych do 30 roku życia
Karolina Witucka
e-mail: k.witucka@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 512

Obsługa osób bezrobotnych

Anna Bąk  (A, B, C, D, E, F, G, H, I, J)
e-mail: a.bak@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 512

Karolina Rzepa ( K)
e-mail: k.rzepa@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 520

Julia Wnorowska (L, Ł, M. N, O, P, R,)
e-mail: j.wnorowska@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 520
    
Małgorzata Jokś (S, Ś, SZ, T, U, W, Y, Z,Ź,Ż)
e-mail: m.joks@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 511
   
Sekretariat

e-mail: biuro@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 500
Fax: 61 44 51 535

Skrytka ePUAP

/PUPNowyTomysl/SkrytkaESP

 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę