Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu


Rynek pracy - pomoc dla Ukrainy

Wydawca treści

Aktualności

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Aplikacja ePraca

Odwiedź nas na Facebooku

Zielona linia

Zgłoszenie oferty pracy

Zgłoszenie do rejestracji jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy

5,1%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan na koniec grudnia 2023 r.

 

wykres statystyki

  • 1.491,90 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.790,30 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 746,00 zł Dodatek aktywizacyjny
  • do 43.169,70 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
Język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

ul. Poznańska 30, 64-300 Nowy Tomyśl
 

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu jest czynny:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach 7:30 – 15:30

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu przyjmuje interesantów:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach 8:00 – 14:00
Dyrektor przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki w godzinach od 13:00 do 16:00 , po uprzednim umówieniu się w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy.

W przypadku, gdy poniedziałek przypada w dzień ustawowo wolny od pracy , Dyrektor przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w następnym dniu roboczym w godzinach od 13:00 do 16:00.

Dział Administaracyjno-Organizacyjny :

Dyrektor
Bogumiła Sprywa
e-mail:b.sprywa@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 501

Zastępca Dyrektora
Maciej Olejarski
e-mail:m.olejarski@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 533

Sekretariat
Paulina Dzioch

e-mail: biuro@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 500
Fax: 61 44 51 535

Dział Ewidecji , Świadczeń i Informacji :

Marta Piątas
Kierownik Działu Ewidencji , Świadczeń i Informacji
e-mail: m.piatas@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 525

Rejestracja
Wydawanie zaświadczeń (ZUS, OPS)

Agnieszka Jadach
e-mail: a.jadach@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 526
    
Rejestracja
Dodatek aktywizacyjny
Wypłata stypendium stażowego

Hanna Łyżwa
e-mail: h.lyzwa@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 526

Zobowiązania ZUS

e-mail:
Telefon: 61 44 51 525
 
Dział Zatrudniania cudzoziemców :

Zatrudnianie cudzoziemców
Prace sezonowe

Monika Koźlińska
e-mail: cudzoziemcy@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 531

Zatrudnianie cudzoziemców
Prace sezonowe

Katarzyna Śniadecka
e-mail: cudzoziemcy@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 531

Dział Centrum Aktywizacji Zawodowej:

Kierownik Działu Centrum Aktywizacji Zawodowej
Poradnictwo zawodowe
Karolina Witucka
e-mail: k.witucka@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 512

Obsługa osób bezrobotnych

Julia Wnorowska (A, B, C, D, E, F, G, H, I , J)
Roboty Publiczne
Informacja starosty

e-mail: j.wnorowska@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 520

Natalia Trojanek  ( K, L, Ł, M, N, O )

Informacja starosty, Program Aktywizacja i Integracja, Prace Społecznie Użyteczne
e-mail: n.trojanek@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 511
  
Anna Bąk ( P, R, S, Ś, SZ, T, U, W, Y, Z,Ź,Ż)
Informacja starosty
e-mail: a.bak@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 511

Krajowy Fundusz Szkoleniowy
Doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnych

Monika Pelc
e-mail: m.pelc@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 530

Specjalista ds. programów
Natalia Hewczuk
e-mail: n.hewczuk@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 533

Dotacje
Prace Interwencyjne

Daria Łuczak
e-mail: d.luczak@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 530

Staże
Oferty pracy

Katarzyna Oszejko
e-mail: oferty@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 523

Szkolenia
Oferty pracy

Sława Brychcy
e-mail: oferty@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 522

Dział Finansowo-Księgowy:

Anna Ochla
Główny księgowy
e-mail : a.ochla@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 507

Bogna Skrajda
Kadry
e-mail : b.skrajda@pupnt.pl
Telefon: 61 44 51 507   


Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Tomasz Zaremba
e-mail: biuro@pupnt.pl

Telefon: 600-212-182

 

Skrytka ePUAP

/PUPNowyTomysl/SkrytkaESP

 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę